Dziękujemy
40 lat minęło ….i 8 Noc w muzeum także. Dziękujemy pięknie za Państwa tak liczną obecność, za życzenia, dowody uznania i sympatii .Wszystkim za wszystko .Mamy nadzieję, że się podobało, że nasi goście czuli się dobrze, że wystawy były atrakcyjne, rewelacyjny spektakl młodych artystów z LO dostarczył artystycznych przeżyć, multimedialne prezentacje opowiedziały o przeszłości i dniu dzisiejszym naszej instytucji, tort smakował ….a koncert Zespołu Harmonijek Ustnych „ANIMATO” zachwycił, tych którzy wytrwali do końca urodzinowego spotkania. Miło jest być szacownym Jubilatem!

Dziękujemy za pomoc organizacyjną: Urzędowi Miasta, ZSE w Słupcy , OSW w Słupcy, Romanowi Węglińskiemu, Grzegorzowi Pawelcowi, Starostwu Powiatowemu, ZAZ, kolegom z MDK: Krzysiowi Rybickiemu, Krzysiowi Herianowi i Andrzejowi Byczkowi a także Maciejowi Śmiechowskiemu, Robertowi Witowskiemu , Dominice Czerniak. Szczególne podziękowania dla fundatorów jubileuszowego tortu: prezesowi Tomaszowi Karpińskiemu GS”SCH” Strzałkowo i Panu Pawłowi Konińskiemu. Dziękujemy paniom Annie Czerniak, Annie Halabie i rewelacyjnej młodzieży z zespołu „Human sapiens”, Markowi Ratajczykowi za imponujący film promujący naszą działalność. Jak zwykle piękne ukłony dla dyrekcji szkoły ZSE w Słupcy : szczególnie dla p. Basi Głuszczuk i jej utalentowanej młodzieży. Pani Kasi  Rybickiej dziękujemy za  jubileuszowe, zaśpiewane "40 lat minęło..." .