Konkurs plastyczny i literacki rozstrzygnięty,16 maja 2013r.

Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Dyrekcji szkół i nauczycieli, którzy zachęcili swoich wychowanków do wzięcia udziału w tym niełatwym - tematycznie konkursie-  który dotykał wydarzeń powstania styczniowego 1863r. Podziękowanie kierujemy także : dla pani Ewy Matyby i Tomasza Garsztki- za zaangażowanie w pracach komisji konkursu literackiego oraz dla pana Macieja Fiszera - w komisji konkursu plastycznego.

W sposób szczególny dziękujemy za wsparcie finansowe prezes Banku Spółdzielczego - pani Lidii Dobersztyn.

Ponadto serdecznie dziękujemy za przekazane  upominki  : Urzędowi Miasta w Słupcy - pani Arlecie Kolskiej -Hypce (Referat  Promocji Kultury i Turystyki))- oraz Starostwu Powiatowemu w Słupcy : pani Joannie Słowińskiej(Wydział Promocji)  i pani kierownik  Elżbiecie Kordylewskiej(Wydział Oświaty) a także Bankowi Spółdzielczemu w Słupcy - pani Katarzynie Parus, które wzbogaciły nagrody ufundowane przez organizatora Informacje o wynikach  konkursu w zakładce: Edukacja konkursy

foto_konkurs4foto_konkurs3foto_konkurs5fot.Marta Białecka ,16 maja 2013r.