VII Noc w Muzeum... ze Świętym Janem Pawłem II przeszła dohistorii

Podziękowania:

Muzeum Regionalne w Słupcy serdecznie dziękuje za pomoc organizacyjną podczas VII Nocy w Muzeum: Burmistrzowi miasta Słupcy Michałowi Pyrzykowi, Dorocie Maleszce i pracownikom Referatu Dobrego Porządku UM, dyrektor Annie Mydłowskiej - OSW w Słupcy, Starostwu Powiatowemu Henrykowi Kuźniakowi i Włodzimierzowi Tykwie, dyrektor Renacie Nowinowskiej i pracownikom ZAZ, Księgarni Braci Szyniszewskich, dyrektor Kamili Czerniak ZSE i Annie Rajzner oraz uczniom z klas technik żywienia i usług gastronomicznych: Martynie Wróbel, Darii Andrzejewskiej, Piotrowi Szkudlarkowi, Wiktorii Martynowicz, Emilii Słowińskiej, Magdalenie Grosman, Karolinie Kobzarów , kolegom akustykom Krzysztofowi Rybickiemu i Krzysztofowi Herianowi oraz Andrzejowi Byczkowi –MDK, Robertowi Witowskiemu i Grzegorzowi Pawelcowi i niezastąpionemu Romanowi Węglińskiemu.Podziękowania szczególne dla Anny Halaby, Anny Czerniak , Krzysztofa Heriana i Krzysztofa Rybickiego oraz utalentowanej młodzieży z LO w Słupcy. Zespół „Human Sapiens” tworzyli w tym roku: Izabella Marszałek, Natalia Przyjemska, Greta Kolbertowicz, Damian Kucharski, Lidia Wojszkun, Anna Suska, Eryk Dobrychłop, Krystian Szczepański oraz Witold Witowski.Specjalne podziękowania i wyrazy wdzięczności kierujemy pod adresem fundatorów słynnych papieskich kremówek: Cukierni „U Kuczory”, Cukierni B. Renkiel, prezesowi GS”SCH” w Strzałkowie Tomaszowi Karpińskiemu i kierownikowi Stanisławowi Łukaszewskiemu oraz Pawłowi Konińskiemu i Jolancie Swat i młodym kucharzom z klasy I ż z ZSE w Słupcy.Za udostępnienie wystawy: „Pielgrzym” dziękujemy Romanowi Terzykowi ze Żnina i Sławomirowi Chojnackiemu ze Żnina. Podziękowania dla Dominiki Czerniak za projekt plakatu i zaproszeń . Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom tej niezwykłej Nocy, tak licznie przybyłym na plac przed muzeum, aby razem (ponownie) przeżywać kanonizację Jana Pawła II. Zapraszamy za rok.

DSC_3960__1

Fotografie udostępnione przez K.Rybicką .Dziękujemy