Zrób sobie selfie z Muzeum

Zrób sobie Selfie z Muzeum i świętuj z Nami 40. lecie!

Wykorzystując trend obecny w Internecie  ( w szczególności w mediach społecznościowych typu facebook, twitter, etc.) ,który zwany jest „selfie” (od ang. self - portrait – autoportret) i polega na zrobieniu „zdjęcia samemu sobie" Muzeum Regionalne w Słupcy proponuje udział w konkursie,dzięki któremu chcemy zachęcić innych do wspólnej zabawy – do współuczestnictwa, do obejrzenia wystawy, do odwiedzenia Muzeum.

Oto jego regulamin:
- na fotografii wykonanej np. komórką należy pokazać siebie i muzeum na tzw. selfie (w tle musi być widoczny eksponat lub fragment wystawy razem z autorem zdjęcia),
- autor może wysłać tylko jedno zdjęcie w celach konkursowych
- Uwaga! Warunkiem wykonania fotografii jest obejrzenie aktualnych ekspozycji
-zdjęcia należy nadesłać na adres elektroniczny Muzeum Regionalnego: www.muzeumslupca@op.pl
do 16 maja 2015r.
, w treści podając imię, nazwisko i wiek autora.
-rozstrzygnięcie konkursu i wyłonienie laureatów (poprzez losowanie) nastąpi w dniu 19 maja 2015r. , o czym powiadomimy na naszej stronie internetowej i facebooku
-wręczenie nagród nastąpi podczas VIII Nocy w Muzeum w dniu 22 maja 2015r., gdzie wspólnie będziemy świętować 40.lecia powstanie placówki.
Ponadto wszystkie nadesłane zdjęcia znajdą się na pamiątkowym kolażu z okazji jubileuszu 40. lecia Muzeum
(w przypadku ogromnej ilości – tylko wybrane).

Zapraszamy i zachęcamy .