10. Noc w Muzeum za nami

Muzeum Regionalne w Słupcy serdecznie dziękuje za pomoc organizacyjną  podczas tegorocznej 10. Parkowej Nocy w Muzeum:
panu M. Pyrzykowi – burmistrzowi miasta Słupcy, D. Maleszce i pracownikom Referatu Dobrego Porządku UM, Michałowi Zaradzkiemu UM, Grzegorzowi Kozielskiemu UM, Ireneuszowi Wiśniewskiemu, Romanowi Węglińskiemu, Pawłowi Konińskiemu, Krzysztofowi Rybickiemu oraz K. Herianowi, M. Śmiechowskiemu i A. Byczkowi  i P.Górnemu – MDK Słupca, R. Witowskiemu, Markowi Ratajczykowi,Dominice Czerniak- Chojnackiej, Jadwidze Matuszewskiej,Magdzie Kosmalskiej-Zauer a także Dyrekcji Gimnazjum w Słupcy oraz  Dyrekcji Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego
w Słupcy.
Szczególne podziękowania dla:
A. Króla, M. Czerniaka i Gminy Miejskiej Słupca – fundatora szyldu.
B. Głuszczuk, A. Rajzner i uczniów ZSE w Słupcy za współorganizację i profesjonalną obsługę  stoiska z majówkowym  menu.
Elżbiety Mikołajewskiej i pracowników Kwiaciarni „Konwalia”.
Dziękujemy za uświetnienie tegorocznej Nocy:
Grupie Teatralnej „Human Sapiens” LO /MDK pod kierunkiem A. Czerniak (MDK)
i A. Halaba (LO) w składzie:
Łukasz Wróbel ,Jakub Pilarski, Natalia Rosiak,Ania Zimniewicz, Kamil Pomorski, Łukasz Piguła, Szymon Michalak, Gabrysia Wolniakowska ,Piotrek Błaszczak, Dominik Tucholski, Olivia Panufnik , Julia Remisz, Ola Herudzińska Ewa Plucińska, Julita Kwitowska ,Samanta Pietrzak,Dominika Wośkowiak, Marysia Halaba ,Jakub Fleciński i Fabian Metler.
Orkiestrze  Dętej OSP pod batutą  Jana Jasińskiego, kataryniarzom z Warszawy i Kielc, Kapeli Podwórkowej z Kramska.
Za użyczenie fotografii na wystawę o naszym parku dziękujemy : B. Budner, J. Sasze, T. Więckowskiej, T. Bartkowiak i H. Jareckiej.